Sosyal ve İşgücü Uyum Programı (SLCP) nedir?

Sosyal ve İşgücü Uyum Programı (SLCP) nedir?

Küresel tedarik zincirlerindeki denetim yorgunluğunu ortadan kaldırmayı amaçlayan, kâr amacı gütmeyen, çok paydaşlı bir girişimdir. SLCP, tüm endüstri paydaşları tarafından kullanılabilecek, çalışma koşullarına ilişkin yüksek kaliteli karşılaştırılabilir veri seti için araçlar ve sistem sağlar. Bu, tedarik zincirlerinde şeffaflığı artırır, sosyal denetimlere olan ihtiyacı azaltır ve sonuç olarak kullanıcıların çalışma koşullarını iyileştirmek için kaynakları yeniden kullanmasına olanak tanır.

SLCP ne yapar?

SLCP, sosyal denetime harcanan zamanı ve parayı azaltmak için ortak bir araç oluşturmak ve uygulamak üzere çeşitli paydaşları bir araya getirdi. SLCP'nin amacı, tasarrufları denetimden çalışma koşullarını iyileştirmeye yönlendirmektir. Birleşik Değerlendirme Çerçevesi aracılığıyla SLCP, üreticilerin kendi sosyal ve çalışma verilerinin sahipliğini almalarını sağlar. SLCP, karşılaştırılabilir tek bir veri seti sağlar ve paydaşlar arasında işbirliğini kolaylaştırır.

Neden KOS'tan bir SLCP doğrulaması seçmelisiniz?

  • Alanında uzman denetçilerin varlığı.
  • Denetçilerimiz Profesyonel Sosyal Uygunluk Denetçileri Derneği (APSCA) sertifikalıdır.
  • Uzun yılların tecrübesi ve profesyonelliği.

Bize Ulaşın

Sosyal Uygunluk Denetim süreçlerinizde soru, görüş ve merak ettikleriniz hakkında lütfen iletişim formumuz aracılığı ile bizleri bilgilendiriniz.

*Lütfen Zorunlu alanları doldurunuz.